Slide background

تاثیر زمان را معکوس کنید

با انجام بوتاکس

بوتاکس

چربی

+

لیپولیزر و کرایو لیپولیز

با ما جوانی خود را بازیابید

تزریق ژل

خانم دکتر رامش نادرپور

 • لیزر موهای زائد

  لیزر موهای زائد

  برداشت مو به وسیله لیزر موهای زائد، بر پایه جذب انتخابی نور به وسیله مواد بیولوژیکی بدن نهاده شده است که در آن انرژی به شیوه ای به فولیکول مو منتقل می شود که آسیب های بافتی در فولیکول مو در حداکثر میزان خود و در بافت های محیطی در حداقل باشد. رنگدانه ملانین در اپیدرم حتی در پوست های تیره بسیار کم و در مقابل به میزان بسیار زیاد در مو تجمع یافته است. بنابراین ملانین بهترین و مهمترین ماده بیولوژیکی هدف برای بکارگیری اصول جذب انتخابی لیزر به منظور رفع مو های زائد می باشد.
 • تزریق بوتاکس

  تزریق بوتاکس

  بوتاکس نام اختصاری سم بوتولینیوم است. این سم قوی از یک نوع باکتری با نام کلوستیریدیوم بوتولینیوم ترشح میشود. تزریق مقدار کمی از این ماده به طور مستقیم در ماهیچه، فعالیت ماهیچه را کم کرده و خطوطی را که در نتیجه پرکاری آن روی صورت به وجود میآید، از بین میبرد. درنتیجه صورت جوانتر، صافتر و شادابتر به نظر میرسد
 • جوان سازی پوست

  جوان سازی پوست

  تکنولوژی لیزر پوست با ایجاد ستونهای چند میکرونی از نور لیزر در پوست همـراه با قابلیـت تنظیم تعداد نقاط،انرژی لیزر را به عمقهای مختـلف درم انتقـال داده و با ایجــاد اثر حـرارتی باعـث بازســازی کلاژنها و کلاژنسـازی جدید از طریق تحریک فیبروبلاستها میشود. در این سیستم به علت آسـیب حداقل به اپیـدرم میزان ریسک عفونت و عوارض به شدت کاهش یافته و طی ۴۸ ساعت فرد قــادر به انجام فعالیتهای روزانه خواهد بود

اقدامات قبل از ليزر درماني موهاي زائد صورت و بدن

لیزر می تواند موهای زائد را از بین ببرد و برای مواقعی که موهای زائد شما رشد بیش از حد دارد استفاده می شود و یا اینکه بخواهید خود را متفاوت نشان دهید.بیشتر افراد باید برای رفع موهای زائد درمان خود را طی چندمرحله انجام دهند .بیشتر لیزرها و نورهای سبک که برای ازبین بردن دائمی موها استفاده می شود اف دی ای FDA هستند یعنی در یک دروه تمام موها رابه طور دائم از بین میبرد .


1- در صورتي كه فرد در اثر تماس با نور خورشيد يا به صورت مصنوعي پوست برنزه شده باشد قبل از اقدام ليزر درماني مو بايد آثار برنزه شدن كاملاً رفع گردد چون برنزه بودن خطر بروز عوارض جانبي نظير تاول و تغيير رنگ پوست را افزايش مي دهد و لازم است 4 تا 6 هفته قبل از درمان با ليزر مو از قرار گرفتن زير نور خورشيد پرهيز كرد.

2- ليزر مو زائد زماني بيشترين اثر را دارد كه موهاي مورد نظر قابل رؤيت بوده و بهتر است با تراشيدن ( شيو) موها كوتاه شده باشد. چون ساقه مو (hair shaft) رنگ دار داخل فوليكول يكي از عوامل مؤثر ليزر مو مي باشد، بنابراين از موم انداختن و چرب كردن موها، استفاده از بند يا موچين براي كندن موها و الكتروليز موهاي زائد بايد خود داري شود.

3-ناحيه ليزر درماني موهاي زائد حداقل يك روز قبل از درمان با ليزر مو تراشيده شود ولي بهتر است اين كار 2 تا 3 روز قبل از ليزر مو انجام گيرد.

4- اگر سابقه تب خال داريد ضمن اطلاع به پزشك معالج لازم است اقدامات پيشگيرانه حداقل 48- 24 ساعت قبل از درمان با ليزر مو از داروهاي ضد ويروسي استفاده شود.

5- قبل از ليزر درماني موهاي زائد صورت بهتر است 6-4 هفته از ضد آفتاب هاي با حداقل SPF 15 استفاده شود.

6- در صورت مصرف قرص هاي خوراكي تركيبات ايزو ترتينوئين مثل ( آكوتان، دكوتان، ري آكوتان و ...) حداقل بايد به مدت 6 ماه ليزر درماني موهاي زائد به تاخير بيافتد و در صورت مصرف موضعي آن حداقل به مدت يك هفته قطع شود.

مراقبت هاي پس از درمان ليزر موهاي زائد صورت و بدن

1- پرهيز از تمرينات بدني طي 24 ساعت اول. زيرا تمرين باعث افزايش تحريك ناشي از ليزر مي گردد.

2- پرهيز از تماس با نور خورشيد تا چند هفته پس از ليزر ( حداقل 5/1 ماه)

3- استفاده از ضد آفتاب هاي مناسب حداقل با SPF 15 بعد از ليزر درماني و اجتناب از برنزه شدن پوست.

4- اجتناب از چرب كردن، بند انداختن يا استفاده از موچين در منطقه تحت درمان تا 3 هفته بعد از ليزر.

5- پرهيز از دستكاري پوست نواحي تحت درمان

6- خودداري از ماليدن يا سائيدن پوست نواحي تحت درمان

7- استفاده از يك مرطوب كننده و نرم كننده ملايم روي محل ليزر درماني ( توسط پزشك معالج در صورت صلاحديد تجويز مي شود).

8- استفاده از داروهاي موضوعي محرك زا مثل بنزوئيل پراكسيد و ترتينوئين بايد به مدت 2 روز بعد از ليزر درماني مو اجتناب شود.

9- درمان نگهدارنده با ليزر موهاي زائد براي نواحي صورت هر 6 تا 8 ماه توصيه مي شود.

برچسب ها: CCK

چاپ

 


ما در اینستاگرام